Profesyonel Ekip

Her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, profesyonel ekibi ve üstün kalite anlayışı ile sizlere geleceğin konforunu vaat etmektedir.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif uygulamamız ile uygulama yeri ölçülerini ve yapısını inceliyor; böylece sizlere sorunsuz ve en uygun hizmeti veriyoruz.

Montajı Sonrası Tam Destek

Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Uygulama sonrasında, karşılaştığınız sorunlara teknik ekibimiz ile çözümler üretiyoruz.

Referanslarımız

Piri Tente, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, konusunda uzman çalışma ekibi, son teknolojiyi yakından takip eden imalat alt yapısı, müşteri beklentilerini tam ve kaliteli karşılama anlayışı, kullanılabilirliği ve fonksiyonelliği çok yüksek ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Otomatik Tente, motorlu pergole, bahçe tentesi, rolling roof, mafsallı tente, balkon tentesi, motorlu tente, ışıklı pergole, cam balkon, katlanır cambalkon, sürme cam balkon, hareketli küpeşte ve birçok sistem ile hizmetinizdeyiz.

Piri Tente Antalya

Sektöründe kalıcı olmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen, bu doğrultuda yeni ürün araştırması yapan, sürekli kendisini yenileyen, personelini eğiten Piri Tente, her zaman ileri olmayı hedeflemiştir.Piri Tente; müşteri tercihlerine uygun, uzun yıllar kullanılabilir, dayanıklı kaliteli, ekonomik ürünlerle kapatılması yapılacak alana,montaja düzgün ürünler seçmeyi,tecrübeli ve titiz personeli, programlı çalışma sistemiyle,müşteri memnuniyetini baz alarak kapatılacak alanlarda müşteri tercihlerinin ön planda olduğu çözümler sunmayı,kendine prensip edinmiştir.

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Antalya' da Katlanır Cam Balkon, Otomatik Küpeşte, Sürme Cam Balkon, Giyotin, Tente Pergole, Alüminyum Doğrama, Alüminyum Küpeşte, Hareketli Küpeşte, Pvc Doğrama, Panjur, Fotoselli Kapı, Kepenk, Cephe Kompozit sistemlerinde hizmet veriyoruz.

Tente sistemleri

Kasetli Tente Kasetli Tente Sistemleri diğer sistemlere göre toplandığı daha kü

Devamını Oku

Pergola sistemleri

Otomatik Raylı Pergola Tente Otomatik raylı tente, diğer adıyla katlamalı tente

Devamını Oku

Giyotin hareketli küpeşte

Kullanışlı bir cam sistemi olan Giyotin cam isteğe  uygun olarak özel üreti

Devamını Oku

Anahtar Teslim Cafe (Franchising, Cafe Konsept)

Son moda dekorasyon örnekleri ve son teknolojinin uygulamasını önemseyen firmamı

Devamını Oku

Antalya Tente, Pergole, Otomatik Küpeşte, Cambalkon sistemleri

Tente sistemleri

Kasetli Tente Kasetli Tente Sistemleri ...

Pergola sistemleri

Otomatik Raylı Pergola Tente Otomatik r ...

Giyotin hareketli küpeşte

Kullanışlı bir cam sistemi olan Giyotin ...

Anahtar Teslim Cafe (Franchising, Cafe Konsept)

Son moda dekorasyon örnekleri ve son tek ...