Otomatik Raylı Pergola Tente
Otomatik raylı tente, diğer adıyla katlamalı tente restaurant,otel,kış bahçelerini daha geniş bir alanda kullanılmak için üretilmiş olup diğer tente çeşitlerinin içinde olumsuz hava şartlarına en dayanıklı olan sistemdir. Otomatik raylı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir ortam yaratır.

Otomatik raylı tente ürünlerimiz alüminyum profil yapıdan oluşmaktadır.Kaliteli ve estetik görünümü sahip olan Otomatik Raylı Tente kolay kullanımı sayesinde tercih edilme nedenleri arasındadır.

Sadece kafe,restaurant gibi alanlarda kullanımının yanında evinizin bahçesine de kurulum yapılarak arzu edilen şekilde ayarlanarak kapatılması istenilen alanda rahatça kullanılabilir.Katlanabilir raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber ayrı bir estetik katmaktadır.


Oval Pergola Tente
Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilmektedir.Pergola tente raylı ya da moturlu seçenekleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Pergola tenteler isteğe göre farklı özelliklere sahip olarak alabilme şansına sahipsiniz.Sizin tercihleriniz doğrultusunda raylı sistem veya motorlu sistemlerden tercih yapabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı, açılır kapanabilir pergola tenteler estetik bir güzelliğe sahiptirler.Genellikle kafe,restaurant gibi yerlerde tercih edildiğinde hoş görünümünden dolayı  müşterilerin ilgisini çekmektedir.


A​skılı motorlu pergola