Monoblok panjur sistemleri, istenildiği zaman kumanda yardımı ile açılıp kapanan sistemlerdir. Binanıza da estetik açıdan güzel bir hava katan monoblok panjurlar binanızın ısı yalıtımına da katkı yapar.

Ses yalıtımı da sağlayan bu panjur sistemleri güneş ışınlarından mobilyanızı ve özellikle perdelerinizi korur. Uzun yıllar kullanılabilir olan monoblok panjurlar ısı yalıtımı sayesinde içerideki ısı dengesinin sağlanmasına olanak tanır.

İsteğe bağlı olarak ve binanın yapısına göre farklı ölçülerde üretimleri yapılabilen monoblok panjurlar günümüzde her eve kullanılmaktadır. Çift cidarlı özel panjur kutusu ve sistemi, Duvar içine ve dışına taşmadan montaj, Lamel montaj ve demontajı ile her tür bakım oda içinde yapılır, Motorlu, uzaktan kumandalı ve elle kumanda edilen sistem uygulama özellikleri bulunmaktadır.

Monoblok panjur sisteminde panjur kutusu iç cephede yer aldığından, dış cephe yapısındaki mimari estetik, hiçbir şekilde bozulmamaktadır. Doğrama ile bütünleşen renk seçenekleriyle kusursuz bütünlük sağlar. Kutunun evin iç kısmında kalan tarafında strafor uygulamasıyla ısı ses yalıtımı en üst seviyededir.